Зі світу по нитці: перемога Перковіч над Джоковичем і зустріч чемпіонів у Коттбусі

249
Олімпійський чемпіон з бігу на 110 метрів з бар’єрами Омар МакЛеод з Ямайки має намір спробувати свої сили на обох бар’єрних дистанціях (110 і 400 метрів) у 2018 році. Якщо експеримент виявиться вдалим, то він бігтиме їх і на основних змаганнях.

 
Для МакЛеода дистанція 400 метрів з бар’єрами не нова, її він долав уже неодноразово, зокрема на чемпіонаті світу U18 у 2011 році. Саме йому належить національний юніорський рекорд Ямайки на ній (49,98 с).
 
***
 
25 січня, у Коттбусі, на міжнародних змаганнях у секторі для стрибків з жердиною зійдуться три чемпіони світу на стадіоні й у приміщенні різних років – Шон Барбер з Канади, Рафаель Хольцдеппе з Німеччини і Констадінос Філіппідіс з Греції.
 
***
 
Олімпійська чемпіонка з метання диска, хорватка Сандра Перковіч була визнана найкращою спортсменкою року на Балканах. Вона випередила олімпійську чемпіонку зі стрибків з жердиною гречанку Єкатеріні Стефаніді і сербського тенісиста Новака Джоковича, які посіли друге і третє місця відповідно.
 
***
 
Чемпіонка світу з бігу на 200 метрів Дафне Шипперс не має наміру виступати у зимовому сезоні. Всі зусилля голландка направить на підготовку до літа.
 
***
 
Бронзовий призер Олімпійських ігор Лондона зі стрибків у висоту, британець Роббі Грабарз змушений відкласти початок сезону через операцію по видаленню апендициту.
За матеріалами EMEnews