Світовий юніорський рекорд у Запоріжжі від Аліни Шух!

238
Запоріжжя – щасливе місто для багатоборки з Броварів Аліни Шух. Рік тому на командному чемпіонаті України вона тут встановила юніорський рекорд України, а зараз вже – світовий рекорд для цієї вікової групи!
 
Аліна провела змагання з п’ятиборства просто чудово. В трьох з п’яти дисциплін встановила особисті рекорди. Її беззаперечна перевага над суперницями ще перед останнім видом – бігом на 800 метрів – зняла усі питання щодо переможниці змагань. Але 17-річна атлетка, яка має в своїй колекції вже бронзу юнацького чемпіонату світу та золото юнацького чемпіонату Європи, поставила перед собою у цьому зимовому сезоні за мету пробитися на свій перший в кар’єрі великий дорослий міжнародний старт – чемпіонат Європи у приміщенні. Для того, щоб 3-5 березня позмагатися у Белграді (Сербія), багатоборцям потрібно показати у зимовому сезоні результат з ТОП-8 європейського листа. І Аліні Шух наразі це вдалося. 4550 очок, які вона набрала у сумі, це найкращий результат сезону у світі (серед дорослих!). А ще – новий світовий рекорд серед юніорів!
 
За відсутності чималої кількості досвідчених вітчизняних атлетів, які взяли паузу після виснажливого олімпійського сезону, чудовий шанс проявити себе отримала молодь. Аліна Шух – це найгучніший приклад цього. Але були й інші хлопці та дівчата. У стрибках у довжину серед чоловіків перемогу здобув 20-річний Владислав Мазур з Житомирщини, який вже має з минулого року норматив на Белград-2017. Сьогодні для перемоги йому вистачило стрибка на 7 м 65 см. На 400-метрівці серед жінок найшвидшою виявилася 19-річна Анастасія Бризгіна, яка представляє Запоріжжя – 55,54 секунди.
 
Також серед інших результатів заслуговує на увагу час місцевої атлетики Анастасії Ткачук, яка виграла 1500 метрів з нормативом на чемпіонат Європи у приміщенні – 4 хвилини, 14,58 секунди.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. Командний чемпіонат України у приміщенні триватиме у Запоріжжі до 28 січня.
 
Попередня статтяЕА призначила спеціальну групу по перевірці континентальних рекордів
Наступна статтяЛеоніда Литвиненка – з днем народження, Василя Архипенка – з 60-річчям!