«Срібні» фініші й особисті рекорди українців на Jablonecka hala 2017

265
28 січня Яблонець-над-Нисою приймав міжнародний легкоатлетичний турнір Jablonecka hala 2017. Майже в усіх дисциплінах, у яких брали участь українці, маємо призові місця. Цікаво, що всі вони – другі. А дехто зі спортсменів додав собі настрою на початку сезону ще й встановленням особистих рекордів.

Українець Володимир Супрун у Чехії встановив особистий рекорд і фінішував другим з бігу на 60 метрів. Спочатку він повторив своє найкраще досягнення у забігу (6,77 с), а у фіналі перевершив його на дві соті секунди (6,75 с), поступившись лише легендарному Кіму Коллінзу з Сент-Кіттс і Невісу (6,64 с).

Богдан Чорномаз у забігу встановив особистий рекорд на дистанції 60 метрів з бар’єрами (8,00 с), а у фіналі показав другий час у кар’єрі (8,05 с) і фінішував слідом за чехом Петером Свободою (7,66 с).

Ще одне друге місце маємо з бігу на 1500 метрів серед чоловіків. Василь Коваль подолав дистанцію за 3.52,29 хв. У переможця, чеха Філіпа Сасінека, 3.46,29 хв.

Другою була і Юлія Фірсова у секторі для стрибків у довжину (5,82 м). Перемогла чешка Нікола Чейханова (5,99 м).

У змаганнях серед жінок дистанцію 60 метрів найшвидше подолала чешка Барбора Прохазкова (7,42 с), а українка Тетяна Терещенко була сьомою (8,15 с).

У змаганнях зі штовхання ядра українці участі не брали, проте ця дисципліна заслуговує на увагу. Чех Томаш Станек зі спробою на 21,32 м очолив світовий топ-лист сезону. Поки що він єдиний, кому цього року вдалося штовхнути ядро за позначку 21 метру.