Перемоги українців у Тарту

276
9 лютого Тарту приймав міжнародний легкоатлетичний турнір 5th Martin Kutman Memorial, який став досить успішним для українських легкоатлетів.

Дистанція 60 метрів з бар’єрами у Тарту залишилася за українцями. Сергій Копанайко у змаганнях серед чоловіків був поза конкуренцією і виграв з результатом 7,91 с. Ганна Чубковцова у змаганнях серед жінок перемогла з результатом 8,45 с. Багатоборка Аліна Шух тут була п’ятою (8,94 с).

Для Шух це була не єдина дисципліна, у якій вона брала участь. Світова рекордсменка U20 у приміщенні з п’ятиборства перемогла зі стрибків у довжину. Найкращою для неї стала заключна спроба, у якій вона приземлилася на позначці 6,10 м.

Марія Мокрова фінішувала другою з бігу на 60 м (7,54 с), двома десятими поступившись естонці Ксенії Балті.