Олена Яновська – у трійці призерів на Vectis Meeting

424
10 лютого виявилося багатим на легкоатлетичні турніри. На більшості з них українці перемагали або потрапляли до призових трійок. Не стали винятком і змагання серії European Athletics Indoor Area Permit Meetings у Люксембурзі.

На турнірі під назвою Vectis Meeting Олена Яновська замкнула трійку призерів з бігу на 60 метрів з бар’єрами. У першому колі вона показала час 8,47 с, а у фіналі покращила його на чотири соті секунди – 8,43 с. Перемогла американка Сідні Гріффін (8,38 с).

Володимир Киц фінішував четвертим з бігу на 1500 метрів. Дистанцію він подолав за 3.47.31 хв. Переміг кенієць Гілларі Нгетіч (3.44,06 хв).
Попередня статтяУкраїнські перемоги в Обонні
Наступна статтяСуми запрошують на перший чемпіонат України нового олімпійського циклу!