Meeting Elite en Salle de Metz: перемога з особистим рекордом і одна сота на фініші 800-метрівки

301
Особисті рекорди, найкращі результати сезону, перемоги і призові місця українських легкоатлеток. Все це подарував міжнародний легкоатлетичний турнір Meeting Elite en Salle de Metz (12 лютого, Мец, Франція).

 
Українка Марина Килипко продовжує покращувати особисті рекорди зі стрибків з жердиною у приміщенні. 4 лютого у Карлсруе вона настрибала 4,50 м, а у Меці підняла планку свого рекорду ще на п’ять сантиметрів. Висоту 4,55 м Марина подолала з третьої спроби.
 
Ольга Земляк поліпшила найкращий результат нинішнього сезону з бігу на 400 метрів і з часом 52,09 с фінішувала другою. На одну десяту її випередила француженка Флорія Гуей. Найкращий результат сезону показала і подруга Ольги по олімпійській естафетній команді 4х400 метрів Тетяна Мельник – 54,30 с.
 
Відразу дві наші легкоатлетки ввійшли до призової трійки на дистанції 800 метрів – і також з найкращими результатами нинішнього сезону. Ольга Ляхова фінішувала другою (2.00,92 хв), поступившись марокканці Малікі Аккауі всього однією сотою секунди. Анастасія Ткачук була третьою (2.01,57 хв).
 
Блискучу серію стартів цього року продовжила й Анна Плотіцина. На дистанції 60 метрів з бар’єрами вона друга з найкращим результатом сезону – 8,02 с. У переможниці, бельгійки Анне Загре, 7,98 с. Фінал Б виграла ще одна українка, Олена Яновська – 8,33 с. У забігу вона пробігла на одну соту швидше, що і стало її новим SB.
Попередня статтяОлексій Казанін: «Можливо, цього року буду йти двадцятку»
Наступна статтяОльга Саладуха: «Чи змагатимуся на чемпіонаті Європи вирішу після виступу в Сумах»