Володимир Мисливчук: «Добре їсти, добре спати – можна 80 метати»

295
Бронзовий призер Кубка Європи з метання молота (U23) Володимир Мисливчук прокоментував свій виступ в Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія журналістам «Жорсткої атлетики».

 
Володимире, як відбувалася твоя підготовка до Кубку Європи?
 
Ми дуже професійно і серйозно підійшли до підготовки до цього старту, зі мною працювали кілька тренерів. Це Ярослав Дмитрович Маланюк, другий тренер у мене в Рівному – Василь Кузьмич Бартащук. І ще один тренер, який, до речі, метав молот на 80 метрів,– Ярослав Володимирович Чмир. Він сам з Закарпаття, ми в Мукачеві часто на зборах, тож він приїжджає і також нам допомагає з підготовкою. В підготовці особливо велику увагу ми приділили відновленню. Як то кажуть – 30% залежить від того, як ти тренуєшся, а 70% – від того, як ти відновлюєшся.
 
Як ти вважаєш, що стало запорукою твоєї бронзи?
 
Є така приказка у метальників: «Добре їсти, добре спати – можна 80 метати». От ми цього і притримувалися, слідкували за харчуванням, добре відновлювалися, їздили в басейни в Берегово, сауна, масаж. Отак командними зусиллями і дійшли до такого результату. Можна було б і краще виступити. Хотілося набагато краще. Але маємо те, що маємо. Але самі розумієте: звідси приїжджаєш на Канари – різниця більше 15 градусів. Хоч я на це не нарікаю – усі в однакових умовах. Я з другої спроби вже йшов на третій позиції, старався боротися до кінця. І буду далі намагатися показувати високі результати. А на майбутнє поки що роблю ставку на молодіжний чемпіонат Європи.
Фото і коментар (с) «Жорстка атлетика»
Попередня статтяТетяні Бураковій – 65!
Наступна статтяСергій Романчук – в ефірі Радіо «Промінь»