Сумщина запрошує на Меморіал Володимира Куца з кросу!

269
11 квітня в селі Олексине Тростянецького району Сумської області відбудуться ІІ всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца!
 
Володимир Петрович Куц – видатний легкоатлет, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР. На XVI Олімпійських іграх у Мельбурні-1956 завоював дві золоті медалі на дистанціях 5000 м і 10000 м. У 1956 і 1957 роках був визнаний найкращим спортсменом світу.
 
День приїзду на змагання, які відбудуться на батьківщині уславленого стаєра, поруч із його батьківською хатою і меморіальною дошкою, – 10 квітня. Іногороднім учасникам організатори пропонують безкоштовне розміщення у готелях м. Тростянець (9 км від місця проведення змагань).
 
Для провідних стаєрів і кросменів України організатори готові розглянути індивідуальні умови приїзду, перебування та участі в змаганнях! Переможці та призери отримають грамоти, медалі, а також подарунки і спеціальні призи від організаторів, партнерів та спонсорів змагань.
 
Учасники, які показали кращі результати на дистанції 4 км серед жінок та 6 км серед чоловіків (незалежно від віку учасників) нагороджуються спеціальними грошовими призами: 1-й результат – 3000 грн.; 2-й результат – 2000 грн.; 3-й результат – 1000 грн.
 
Бігову трасу прокладено вздовж вулиці, яка названа на честь Володимира Куца, містить підйоми, спуски та важкі піщані відрізки. Основна частина траси має ґрунтове покриття. Ця ж траса буде використовуватись і під час цьогорічного чемпіонату України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, чемпіонату України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР, які прийматиме село Олексине 21-22 жовтня.
 
Для учасників заходу в день приїзду заплановані екскурсія по м. Тростянець, ознайомлення з історико-культурною спадщиною міста, сучасними об’єктами культури та спорту, масштабними заходами, які нині проводяться у місті. Ну і, звичайно ж, історичний екскурс про спортивний та життєвий шлях Володимира Куца.
 
Більше інформації дізнавайтесь в регламенті змагань на сайті федерації легкої атлетики Сумської області за цим посиланням: http://flaso.sumy.ua/3988
 
Програма змагань:
Юнаки та дівчата 2004 р.н. та молодше – 500 м
Юнаки та дівчата 2002-2003 р.н. – 1 км
Юнаки та дівчата 2000-2001 р.н. – 1 км
Юніори та юніорки – 4 км
Жінки – 4 км
Чоловіки – 6 км
Чоловіки ветерани (спортсмени, яким на момент старту виповнилося 35 років і більше) – 4 км
Жінки ветерани (спортсменки, яким на момент старту виповнилося 35 років і більше) – 4 км
Попередня статтяФЛАУ буде представлена на спортивній виставці SPORT FEST UA
Наступна статтяТегу-2017: два світові рекорди й 19 медалей