Презентовано проект реконструкції стадіону «Авангард» у Рівному (ВІДЕО)

351
Вже у 2019 році у Рівному мають з’явитися сучасні умови для тренувань і проведення легкоатлетичних змагань. Адже саме цей рік названо роком завершення реконструкції центрального стадіону міста – «Авангарду».

 
Робота над підготовкою проекту реконструкції стадіону «Авангард» у Рівному тривала не один рік. Ще у вересні 2013-го президент ФЛАУ Ігор Гоцул зустрічався з керівництвом Рівненської обласної державної адміністрації і тодішнім керівництвом ТФЛА. Вже тоді Ігор Євгенович відзначав зацікавленість місцевої влади в розвитку легкої атлетики і спортивних споруд. Тоді ж обговорювали і подальшу долю стадіону «Авангард». А вже минулого року Рівненщину з візитом відвідав і перший віце-президент ФЛАУ Володимир Рудюк.
 
Проект реконструкції, до якого йшли не один рік, офіційно був презентований 6 квітня, у залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради.
 
Згідно з проектом, у чаші стадіону передбачено влаштування спортивного ядра у складі:
 
–              північний легкоатлетичний сектор (доріжка і яма з водою для бігу з перешкодами, доріжка для розбігу для метання списа, круг для метання диска/молота, 2 круги для штовхання ядра);
 
–              південний легкоатлетичний сектор (доріжка для розбігу для метання списа, сектори для стрибків у висоту, для стрибків з жердиною, для горизонтальних стрибків).
 
У проекті передбачено вісім легкоатлетичних доріжок, а також легкоатлетичний манеж на три доріжки по 110 метрів. Не забули й про світло: більшу частину ламп розташують по периметру трибунного накриття.
 
Як повідомляє ERVE.UA, проект вже готовий для проходження спеціальної експертизи. Після чого планують оголосити тендер на визначення підрядної організації.
 
Вартість реконструкції стадіону «Авангард» місткістю 13 466 місць складає 110 млн грн. Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що на поточний рік міський бюджет має близько 50 мільйонів і готовий почати роботу над стадіоном після найближчої сесії міської ради.
 
Реконструкцію проводитимуть у чотири етапи. Кожну трибуну ремонтуватимуть по черзі, а почати планують уже восени.

 

За матеріалами ERVE.ua, Радіо Трек
Попередня статтяОбираємо найкращих легкоатлета та легкоатлетку України березня-2017!
Наступна статтяВітаємо Анатолія Бойка з ювілеєм!