ФЛАУ презентувала Королеву спорту на виставці SPORT EXPO UA

203
Федерація легкої атлетики України взяла участь у якості експонента у найбільшій спортивній виставці країни, присвяченій спорту та здоровому способу життя, SPORT EXPO UA.
 
Відвідувачі виставки, серед яких було чимало учасників Київського міжнародного півмарафону, мали змогу ознайомитися з діяльністю ФЛАУ та її партнерів, отримати інформацію про легкоатлетичні секції в столиці та регіонах. На нашому стенді було представлено спортивний інвентар, який використовується в програмі «Дитяча легка атлетика ІААФ». Діти, і навіть дорослі, залюбки випробовували його. Окрім цього, усі бажаючі могли потримати в руках справжні легкоатлетичні знаряддя – спис, ядро, молот та диск, і вже самостійно зробити висновок, чи легко атлетам «жбурляти» такі предмети.
 
Було проведено вікторину на знання легкої атлетики. Усі її учасники отримали в подарунок від ФЛАУ колекцію довідників «Статистика», в яких систематизовані результаті українських легкоатлетів за останні роки.
 
– Проведення подібних заходів є дуже важливим, – сказав офіційний статистик ФЛАУ Іван Качківський. – Українці не так добре знаються на легкій атлетиці та її героях, як нам би цього хотілося, і як наші зірки Королеви спорту на це заслуговують. Але в наших силах це змінити. Для цього потрібно багато працювати, і участь в таких виставках – один з дієвих заходів щодо популяризації легкої атлетики.
Попередня статтяОлеся Повх та Сергій Никифоров – найкращі легкоатлети березня в Україні!
Наступна статтяУ Дніпрі триває робота над реконструкцією стадіону ВРЗ