Зі світу по нитці: «Вічний герой» Бйорн Отто і сузір’я чемпіонів у Шанхаї

236
Призер Олімпійських ігор у Лондоні і чемпіонату світу-2013 зі стрибків з жердиною Бйорн Отто став переможцем другого сезону шоу на німецькому ТБ «EwigeHelden» («Вічні герої»).

 
Бйорн Отто завершив кар’єру і наразі працює пілотом на авіалініях SunExpress Deutschland.
 
Участь у шоу взяли вісім топ-атлетів Німеччини з різних видів спорту. Крім Отто легка атлетика була представлена олімпійським чемпіоном 2000 року з бігу на 800 метрів Нільсом Шуманном. Проте йому не вдалося ввійти до трійки фіналістів.
 
***
 
Трійка медалістів олімпійського Ріо-2016 зі стрибків з жердиною – Тіаго Браз да Сілва, Рено Лавіллені і Сем Кендрікс – зустрінуться у секторі вже 13 травня, на етапі «Діамантової ліги» у Шанхаї. Конкуренції їм також складуть чемпіони світу 2015 і 2013 років Шон Барбер і Рафаель Гольцдеппе.
 
***
 
Плани чемпіонки світу з бігу на 200 метрів Дафне Схіпперс на літній сезон-2017 досить амбіційні, проте зовсім небезпідставні. За мету спортсменка з Нідерландів ставить перевершити особистий рекорд на дистанції 100 метрів – 10,81 с. Більше того, вона буде прагнути вибігти з 10,80 с. Спробувати це зробити вона зможе, наприклад, 11 червня на домашньому турнірі FBK Games у Генгело, який входить до серії IAAF World Challenge. Наразі вона тренується у США і також планує виступити на Всесвітніх естафетах ІААФ на Багамах.
 
***
 
Вейд ван Нкерк розповів, що спільні тренування з Усейном Болтом минулого року вселили у нього впевненість у тому, що він зможе побити світовий рекорд з бігу на 400 метрів. «Я зрозумів, що всі ми люди. І те, що було можливо для Усейна, є цілком можливим і для мене», – зазначив він. Нагадаємо, що світовий рекорд південно-африканський атлет встановив у фіналі Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.
За матеріалами EMENews, ad.nl, vox.de, the Independent Online
Фото (с)vox.de