ФЛАУ та Інститут вертебрології та реабілітації підписали договір про співпрацю

332
Сьогодні, 24 квітня 2017 року Федерація легкої атлетики України та Інститут вертебрології та реабілітації підписали договір про співпрацю.
 
На фоні того, що розвитку спортивної медицини в країні, на жаль, не приділяється належної уваги, дане співробітництво без перебільшення можна назвати революційним в історії вітчизняної легкої атлетики. Інститут спеціалізується на лікуванні захворювань спини без операцій, відновленні після травм, тощо. Також при ньому діє Центр укріплення хребта та суглобів. Усі ці аспекти є дуже актуальними для спортсменів.
 
Хоча це був не перший візит представників ФЛАУ до Інституту вертебрології та реабілітації, директор з розвитку ІВР Ольга Мартинова ознайомила генерального секретаря Федерації Михайла Медведя та керівника департаменту розвитку Ольгу Аксьонову з можливостями Інституту, розповіла про унікальність обладнання, за допомогою якого надаються послуги клієнтам закладу. Після цього Михайло Медведь та директор ІВР Тетяна Бабич підписали договір про співпрацю. Згідно з ним п’ятеро провідних вітчизняних легкоатлетів безкоштовно пройдуть діагностику та реабілітацію в Інституті. Відбирати учасників для цієї програми буде тренерська рада згідно з наявною інформацією про проблеми зі здоров’ям у провідних атлетів. Обслуговування атлетів буде здійснюватися у тісній взаємодії з Комплексною науковою групою ФЛАУ. Усі інші атлети, які є членами ФЛАУ, матимуть право на отримання 25-відсоткової знижки на послуги ІВР.
 
Інститут має 4 філії у Києві, а також у Львові та Іван-Франківську. У перспективі – відкриття подібних центрів в інших містах країни. Найближчим часом ми розповімо про враження атлетів, які випробують на собі методики Інституту вертебрології та реабілітації.
 
Попередня статтяВсесвітні естафети ІААФ-2017: за іронією долі (ФОТО, ВІДЕО)
Наступна статтяДо уваги ЗМІ! Акредитація на командний чемпіонат Європи-2017