ФЛАУ та Інститут вертебрології та реабілітації підписали договір про співпрацю

4
Сьогодні, 24 квітня 2017 року Федерація легкої атлетики України та Інститут вертебрології та реабілітації підписали договір про співпрацю.
 
На фоні того, що розвитку спортивної медицини в країні, на жаль, не приділяється належної уваги, дане співробітництво без перебільшення можна назвати революційним в історії вітчизняної легкої атлетики. Інститут спеціалізується на лікуванні захворювань спини без операцій, відновленні після травм, тощо. Також при ньому діє Центр укріплення хребта та суглобів. Усі ці аспекти є дуже актуальними для спортсменів.
 
Хоча це був не перший візит представників ФЛАУ до Інституту вертебрології та реабілітації, директор з розвитку ІВР Ольга Мартинова ознайомила генерального секретаря Федерації Михайла Медведя та керівника департаменту розвитку Ольгу Аксьонову з можливостями Інституту, розповіла про унікальність обладнання, за допомогою якого надаються послуги клієнтам закладу. Після цього Михайло Медведь та директор ІВР Тетяна Бабич підписали договір про співпрацю. Згідно з ним п’ятеро провідних вітчизняних легкоатлетів безкоштовно пройдуть діагностику та реабілітацію в Інституті. Відбирати учасників для цієї програми буде тренерська рада згідно з наявною інформацією про проблеми зі здоров’ям у провідних атлетів. Обслуговування атлетів буде здійснюватися у тісній взаємодії з Комплексною науковою групою ФЛАУ. Усі інші атлети, які є членами ФЛАУ, матимуть право на отримання 25-відсоткової знижки на послуги ІВР.
 
Інститут має 4 філії у Києві, а також у Львові та Іван-Франківську. У перспективі – відкриття подібних центрів в інших містах країни. Найближчим часом ми розповімо про враження атлетів, які випробують на собі методики Інституту вертебрології та реабілітації.