У юнаків розпочався літній сезон

237
25-27 квітня у Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2000 р.н. і молодші), в якому взяло участь близько 800 атлетів.
 
Це був перший національний старт літнього сезону для атлетів цієї вікової групи, за підсумками якого було сформовано команду для участі в матчевій зустрічі Туреччина-Україна-Білорусь, яка відбудеться 6-7 травня в турецькому місті Бурса.
 
– Порадували у Кропивницькому метальники молоту, – розпочинає свою розповідь про змагання старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. – Тут найкращими були у хлопців Михайло Кохан з Запорізької області (75.55) та Богдан Потрус з Дніпропетровщини (73.20), у дівчат – ще одна представниця Дніпропетровської області Валерія Іваненко (67.41). Відзначу Тетяну Кравченко з Київщини у штовхання ядра (16.82). Усі ці результати – на рівні нормативів, які дозволяють брати участь в юнацькому чемпіонаті світу.
 
Непогано виглядали на національній першості спринтери, особливо дівчата в бігу на 200 м (Тетяна Кайсен, Дніпропетровська обл., 24,38) та 400 м (Тетяна Безшийко, Черкаська обл., 55,89). Прикрасою змагань стали стрибки у висоту, де дніпрянка Ярослава Магучіх знову встановила особистий рекорд – 1 м 85 см.
 
А ось у горизонтальних стрибках дівчата знову засмутили. Я ще взимку відзначав, що в цих видах у нас є певні проблеми. Загалом, враховуючи, що тиждень тому багато областей України «накрила» зима, і атлети змушені були повернутися в закриті приміщення, можна сказати, що більшість спортсменів зараз виступили на рівні своїх можливостей. Ми вже маємо певну кількість атлетів з нормативами на юнацький чемпіонат світу, і, вважаю, наші плани щодо кількості учасників світової першості – близько 20 – справдяться. Остаточний відбір на форум у Кенії відбудеться тут же, у Кропивницькому, 22-24 червня. Ну а перед цим проведемо також відбір на Європейський юнацький олімпійський фестиваль.
 
Фото – інформаційний портал «Гречка»