Склад збірної України на міжнародну матчеву зустріч серед юнаків у Туреччині

0
Виконком ФЛАУ затвердив склад збірної України з легкої атлетики, яка 6-7 травня у м. Бурса (Туреччина) візьме участь в міжнародній матчевій зустрічі серед юнаків Туреччина-Україна-Білорусь.
 
ЮНАКИ
 100 м
 Савенко Олександр
 Черкаська обл.
 100 м
 Макух Василь
 Тернопільська обл.
 400 м
 Демченко Ярослав
 Сумська обл.
 400 м
 Шинкар Тарас
 Івано-Франківська обл.
 1500 м
 Колодистий Андрій
 Рівненська обл.
 3000 м
 Краковецький Андрій
 Вінницька обл.
 110 м з/б
 Кащенко Даніїл
 Дніпропетровська обл.
 110 м з/б
 Василевський Андрій
 Миколаївська обл.
 2000 м з/п
 Кравчук Владислав
 Тернопільська обл.
 ходьба 5000 м
 Замрига Юрій
 Київська обл.
 висота
 Аулін Андрій
 Кіровоградська обл.
 висота
 Бондарук Марко
 Волинська обл.
 жердина
 Бортніков Артур
 Дніпропетровська обл.
 довжина
 Авраменко Андрій
 м. Київ
 потрійний
 Коноваленко Артем
 Донецька обл.
 молот
 Кохан Михайло
 Запорізька обл.
 молот
 Потрус Богдан
 Дніпропетровська обл.
 ядро
 Романовський Олександр
 Донецька обл.
 диск
 Кирилін Олексій
 Сумська обл.
 спис
 Кальков Дмитро
 Волинська обл.
 
ДІВЧАТА
 100 м
 Сацюк Марія
 Волинська обл.
 200 м
 Кайсен Тетяна
 Дніпропетровська обл.
 400 м
 Безшийко Тетяна
 Черкаська обл.
 400 м
 Шостак Мар’яна
 Львівська обл.
 800 м
 Коваль Катерина
 Донецька обл.
 800 м
 Кудінова Анастасія
 Дніпропетровська обл.
 3000 м
 Черкавська Оксана
 Житомирська обл.
 100 м з/б
 Джетібаєва Марія
 Рівненська обл.
 100 м з/б
 Дорофєєва Анна
 Волинська обл.
 2000 м з/п
 Север’янова Любов
 Харківська обл.
 ходьба 5000 м
 Касян Дарина
 Волинська обл.
 висота
 Магучих Ярослава
 Дніпропетровська обл.
 жердина
 Ященко Марія
 Київська обл.
 довжина
 Опара-Уго Карина
 Київська обл.
 потрійний
 Кравченко Маргарита
 Дніпропетровська обл.
 ядро
 Кравченко Тетяна
 Київська обл.
 ядро
 Хопяк Анна
 Харківська обл.
 молот
 Іваненко Вікторія
 Дніпропетровська обл.
 диск
 Гаркуша Дар’я
 Дніпропетровська обл.
 спис
 Богдан Софія
 Волинська обл.
 
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
 Серорез Тетяна
 Керівник делегації
 Каратєєв Андрій
 Старший тренер
 Бордюг Олексій
 лікар
 Пронін Владислав
 Масажист
 Стєпанова Тетяна
 Тренер
 Дітлашок Валерій
 Тренер
 Юнак Людмила
 Тренер
 Іваненко Олександр
 Тренер