Сергій Смелик: «Гідно виступити в Лондоні – це потрібно і мені, і країні»

252
Минулого тижня на Кубку Києва розпочав сезон один з провідних вітчизняних спринтерів Сергій Смелик. У зимового сезоні він більше присвятив себе післяолімпійському відновленню, але на літо в Сергія плани серйозні.
 
– Вважайте, до літнього сезону я почав готуватися ще в жовтні. Старт на Кубку Києва (100 м – 10,31) я розцінюю більш як тренувальний. Головне завдання тут було – відчути змагальний дух. Отож тепер буду цілеспрямовано готуватися до командного чемпіонату України, де буде відбір на командний чемпіонат Європи. Хотілося б виступити там і на 100 м, і на 200 м, і в естафеті. Але головне завдання – виконання нормативу на чемпіонат світу. Цього року він вищий, ніж олімпійський.
 
– Які в цьому сезоні будуть ставки на естафету?
 
– Естафетою у нас основний старт – наприкінці червня у Франції на командному чемпіонаті Європи. Але там буде все залежати не лише від одного мене, від усієї четвірки.
 
– Зараз на зборах естафету вже відпрацьовували?
 
– Ми проводили підготовчі естафетні тренування. Над основним елементом – передачею палички на великих швидкостях – працюватимемо вже в травні-червні, після того, які відбудеться відбір в команду на Лілль. Тоді вже й почнемо займатися безпосередньо передачею по етапах.
 
– А особисто себе як почуваєте?
 
– Знаєте, минулий сезон я також розпочав все ніби не погано, сили були. Але достатньо одного моменту, який перекреслює всю роботу, яка була виконана протягом тривалого часу. Отож загадувати нічого не буду. Хочу виконати норматив і окрім цього гідно виступити на чемпіонаті світу. Тому що одна справа – просто туди поїхати, а інша – гарно виступити. Це потрібно і для мого іміджу, і для іміджу країни.
Попередня статтяЗаміни у складі збірної України на міжнародну матчеву зустріч юніорів у Луцьку
Наступна статтяРішення Виконкому ФЛАУ щодо дискваліфікацій