Перемога для України, рекорд для Ізраїлю

219
Збірна України виграла міжнародну матчеву зустріч U-20, яка 13 травня відбулася у Луцьку. Наша команда від самого початку лідирувала у змаганнях і довела справу до перемоги. Хоч боротьба із білорусами, які вибороли друге місце, була вкрай напруженою. Доля підсумкового першого місця визначилася лише після змагань естафет. Отож, у нашої команди 103 очки, в білорусів – 97, Ізраїль набрав 75 очок, Румунія – 71, Кіпр – 57.
 
Українські легкоатлети були першими у 8-и видах програми, в 11-ти – другими, п`ять разів фінішували третіми.
 
Не було рівних українцям у забігах на 400 метрів і в стрибках із жердиною. На 400-метрівці відзначилися буковинець Олег Миронець (48,08) та вінничанка Джойс Коба (54,91), у стрибках з жердиною – Юлія Максименко з Дніпропетровщини (3.70) та харків’янин Тарас Шевцов (4.80).
 
Багатоборка Аліна Шух змагалася у Луцьку у двох дисциплінах. Спочатку броварчанка стала другою у стрибках у висоту (1.83), поступившись лише білорусці Єлизаветі Сіманович (1.86), а потім була поза конкуренцією в метанні спису (51.00).
 
Дві перемоги українці здобули й в бар`єрному бігу – Олексій Овчаренко з Харківської області на дистанції 110 метрів (14,20), а черкащанка Тетяна Безшийко на бар’єрній 400-метрівці (1.01,83).
 
Ще одна перемога – на рахунку чоловічої естафетної команди 4х100 м. Олексій Овчаренко, Олександр Савенко (Черкаська обл.), Олександр Пирогов (Донецька обл.) та Ян Конящий (Запорізька обл.) показали час 42,40. Додамо, що в жіночій естафеті 4х100 метрів збірна Ізраїлю здобула не лише перемогу, але й встановила національний юніорський рекорд – 46,51.
 
– Звісно, участь у таких змаганнях – прекрасна можливість перевірити сили у змагальній атмосфері, а також набуття міжнародного досвіду. Попереду у команди юніорський чемпіонат Європи в Гросетто. Там все це дуже знадобиться, – розповів прес-службі ФЛА Волинської області старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв.
 
Очільник ізраїльської делегації Ідан Якоб Шапіра також відзначив важливість подібних матчевих зустрічей, адже на них молоді атлети здобувають неоціненний досвід боротьби. А ще Шапіра розповів про відмінну організацію змагань у Луцьку, відзначивши єдиний недолік – холодну погоду – як для травня і як для атлетів із теплих Кіпру та Ізраїлю. За усіма іншими показниками учасники поставили організаторам відмінні оцінки.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
Фото Миколи Мартинюка