Повернення команди з Кубка Європи зі спортивної ходьби

232
Запрошуємо вас 23 травня зустріти переможців і призерів Кубка Європи зі спортивної ходьби. Змагання 21 травня приймали Подєбради (Чехія).

Українська команда у складі Івана Банзерука, Ігоря Главана, Мар’яна Закальницького і Андрія Гречковського виграла Кубок Європи зі спортивної ходьби на 50 км. На цій же дистанції в індивідуальному заліку Іван Банзерук переміг, а Ігор Главан фінішував другим.

Чоловіча юніорська команда у складі Віктора Шуміка, Едуарда Забуженка і Віктора Кононенка виграла бронзові медалі на дистанції 10 км.

Збірна України повертається 23 травня, о 01:40 ночі (рейс OK 916, з Праги), у термінал D аеропорту «Бориспіль».

Попередня статтяКубок Європи зі спортивної ходьби: українська команда юніорок у шістці найкращих
Наступна статтяКубок Європи-2017 зі спортивної ходьби: історичний успіх українців