Світовий рекорд та чотири рекорди України від метальників-ветеранів!

257
20-21 травня у Конча-Заспі відбувся чемпіонат України з метань серед ветеранів. Легкоатлети цієї вікової групи дуже порадували і рекордною за останні роки кількістю учасників, і високими результатами.
 
Головною героїнею змагань стала киянка Ірина Секачова. Учасниця трьох Олімпійських ігор, досвідчена метальниця молоту після завершення кар’єри спробувала свої сили у ветеранському спорті. І зробила це більш ніж вдало. Вона виграла змагання атлеток вікової групи 40+ з новим світовим рекордом – 65 м 08 см (щоправда, попереду ще процедура ратифікації)! За рейтингом WMAце 109,93 очка, абсолютно найкращий результат цього чемпіонату.
 
Було на національній першості зафіксовано також чотири (без урахування досягнення Секачової) рекорди України. У штовханні ядра (70+) його встановив представник Дніпропетровської області Станіслав Кукота – 14.05 (79,10 очок – найкращий результат серед чоловіків). Тетяна Насонова з Херсонщини (40+) встановила у Конча-Заспі відразу два рекорди України – у штовханні ядра (14.51) та у метальному багатоборстві (3638 очок). Ще один рекорд – на рахунку киянки Ірини Зозулі (60+) – 3724 у метальному багатоборстві.
 
В командному заліку найкращими стали столичні атлети, друге місце посіла збірна Дніпропетровської області, третє – Черкаської.
Попередня статтяОфіційно: Олена Антонова – срібний призер Олімпійських ігор-2008
Наступна статтяУ Бахмуті юні атлети розіграли призи Ніни Зюськової