Високі результати й зіркові гості «Олімпійського сузір’я Придніпров’я»

209
9 червня у Дніпрі, на відреконструйованому стадіоні «Трудові резерви», відбувся перший легкоатлетичний турнір – «Олімпійське сузір’я Придніпров’я».

 
«Сьогодні ми проводимо унікальні для нас змагання, і все завдяки новому чудовому стадіону. На ньому вісім бігових доріжок, прекрасне професійне покриття. У турнірі беруть участь близько 500 юних легкоатлетів. Вони борються за призи олімпійських чемпіонів і призерів, які народилися, тренувалися або жили в нашому місті», – цитує президента ФЛА Дніпра Марину Філатову misto.news.
 
За призи змагань боролися юнаки і дівчата з різних куточків України. Переможці і призери отримали ексклюзивні нагороди, виготовлені українським бар’єристом і скульптором в одному обличчі Сергієм Бородіним. Кожна зі статуеток була від олімпійця – Анни Рижикової, Олени Антонової, Генадія Горбенка, Романа Щуренка, Олексія Лукашевича, Івана Бєляєва і Людмили Гуревич – і вручалася атлетам у відповідності до дисципліни, у якій виступали наші уславлені переможці і призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і Європи.
 
А на атлетів, які посіли перші місця у змаганнях юнаків 2000-2001 років народження у секторах для стрибків з жердиною і метання диска, чекали особливі подарунки від компанії «Атлетика Віва». Переможець зі стрибків з жердиною у цій віковій категорії отримав сертифікат на суму 25000 грн на придбання жердини Nordic, а переможцю з метання диска вручили диск цієї ж фірми. Нагадаємо, що «Атлетика Віва» є офіційним ексклюзивним представником партнера ФЛАУ, фірми Nordic в Україні. І саме вона забезпечила стадіон «Трудові резерви» всім необхідним спортивним обладнанням й інвентарем.
 
Оновлений стадіон «Трудові резерви» ще до змагань отримав цілу порцію позитивних відгуків на свої адресу. Після «Олімпійського сузір’я Придніпров’я» їхня кількість лише збільшилася. Сучасні обладнання й інвентар, хороша доріжка – все це має і в майбутньому сприяти як розвитку легкої атлетики в місті й області, так і високим результатам. Зокрема, бронзовий призер Олімпійських ігор у Токіо-1964 Іван Бєляєв, який також завітав на змагання, висловив щирі сподівання на те, що його рекорд з бігу на 3000 метрів з перешкодами нарешті поб’ють, і зроблять це саме на стадіоні «Трудові резерви».
 
Крім Бєляєва на змагання завітали також Олена Антонова, Анна Рижикова й Олексій Лукашевич. Відвідали їх і офіційні гості – керівники ФЛАУ на чолі з президентом Ігорем Гоцулом, а також керівництво ФЛА міста й області.
 
Та головними дійовими особами того дня були, звісно, самі учасники змагань. І декому з них вдалося показати дуже високі результати. Михайло Кохан виграв змагання з метання молота з результатом 84,25 м. Ярослава Магучіх не мала рівних зі стрибків у висоту (1,85 м). Артур Бортніков був найкращим з стрибків з жердиною (4,70 м). Тетяна Кайсен фінішувала першою з бігу на 200 метрів (24,95 с), а Анастасія Кудінова – з бігу на 800 метрів (2.13,09 хв).
Фото з особистої сторінки Володимира Арутюнова у Facebook