Ударний старт від Анни Плотіциної!

258
У Кропивницькому стартував головний старт національного легкоатлетичного сезону – чемпіонат України.
 
Головною героїнею першого дня змагань стала бар’єристка з Київщини Анна Плотіцина. Вже у попередньому забігу вона пробігла стометрівку з результатом 12,94 секунди, що на чотири соті краще за норматив ІААФ на чемпіонат світу в Лондоні. А у фіналі Анні вдалося ще покращити цей час, вкотре вже цього сезону встановивши особистий рекорд – 12,89!
 
У середу на стадіоні «Зірка» було розіграно ще три комплекти нагород. Киянин Артем Шаматрин вирвав одну соту у свого земляка Богдана Чорномаза у бігу на 110 м з бар’єрами – золото чемпіонату України йому приніс час 13,95.
 
У штовханні ядра серед чоловіків перемогу святкував представник Київської області Віктор Самолюк – 19.15, який на 37 сантиметрів випередив свого принципового суперника сумчанина Ігоря Мусієнка. А у жінок за відсутності лідерів – Галини Облещук та Ольги Голодної – найкращою стала дніпрянка Вікторія Клочко (16.07), для якої основною дисципліною є метання диска.
 
Чемпіонат України триватиме до 8 липня. Нагадаємо, в прямому ефірі за виступами найкращих легкоатлетів країни ви можете стежити на офіційному каналі ФЛАУ у Youtube, а також на телеканалі XSPORT.
Попередня статтяХто виконав нормативи на Лондон-2017 (станом на 04.07.2017)
Наступна статтяОлеся Повх «наздогнала» норматив на чемпіонат світу