Найробі-2017: українці стартували з особистих рекордів

290
У Найробі стартував чемпіонат світу U18. У ранковій програмі досить традиційно атлети змагалися у кваліфікаціях. Крім того у боротьбу вступили десятиборці.

 
Успішно для українців закінчилося перше коло з бігу на 100 метрів серед юнаків. І Василь Макух, і Олександр Савенко напряму вийшли до півфіналів. Більше того, Макух встановив особистий рекорд – 10,59 с. У Савенка – 10,79.
 
В основному колі змагань з метання диска серед дівчат побачимо Дар’ю Гаркушу. Вона подолала кваліфікацію з десятим результатом (44,24 м).
 
У фіналі з бігу на 400 метрів серед юнаків побачимо Ярослава Демченка. З особистим рекордом 48,11 с він фінішував третім у своєму забігу і напряму пробився далі (до півфіналу напряму проходили по чотири перші атлети з кожного забігу). З найкращим результатом у кар’єрі пробіг і Ярослав Голуб (49,02 м), але для продовження боротьби цього, на жаль, не вистачило.
 
Мар’яна Шостак фінішувала у своєму забігу на 400 метрів четвертою. Згідно з формулою виходу до наступного кола, у півфінал напряму виходили по три перші атлетки з кожного забігу. На жаль, пройти далі за часом Мар’яні також не вдалося (57,62 с).
 
У змаганнях з десятиборства Україну у Кенії представляє Роман Войцешук. Після трьох видів він посідає 11-те місце з сумою 2002 очка. Войцешук почав змагання з результату 11,83 с з бігу на 100 метрів. Після цього встановив особистий рекорд зі стрибків у довжину (6,05 м). А завершив ранкову програму першого дня змагань Роман результатом на 13,87 м зі штовхання ядра.
 
Вечірня програма почнеться о 16:55. До вашої уваги розклад виступів у ній українців, а також інформація про трансляції.
Фото ©Getty Images for IAAF
Попередня статтяНайробі-2017: розклад виступу українців і трансляції вечірньої програми першого дня
Наступна статтяВиступ Плотіциної та історичний спис Феттера