З 1 вересня буде підвищено зарплату тренерів-викладачів ДЮСШ

221
З 1 вересня 2017 року буде підвищено зарплату тренерів-викладачів ДЮСШ. Відповідну постанову «Про внесення змін до розділу VІ додатка 2 до постанови КМУ від 30 серпня 2002 р. № 1298» ухвалено на останньому засіданні Уряду, 12 липня цього року.
 
Реалізація постанови потребує грошей з місцевих бюджетів: 64 млн. грн. у цьому році та 193 млн. грн. на 2018 рік.
 
«Приємно, що є розуміння і підтримка у вирішенні таких важливих питань з боку Президента країни Петра Порошенка, Уряду на чолі з Володимиром Гройсманом і В’ячеславом Кириленком, Міністерства молоді та спорту на чолі з Ігорем Ждановим. Створення сприятливих умов для роботи тренерських кадрів – ключове завдання для сьогодення і майбутнього українського спорту. Тренери – наше багатство. Саме наставники дитячо-юнацьких спортивних шкіл попри різні труднощі розкривають таланти, роблячи з дітей зірок світового спорту, які згодом прославляють Україну в світі, на честь їх перемог на найпрестижніших спортивних стартах піднімається прапор і лунає гімн нашої держави», – наголосив президент НОК України Сергій Бубка, висловивши вдячність всім причетним до прийняття цього вкрай важливого рішення.
 
Вирішення цього питання стало можливим завдяки об’єднанню зусиль спортивної громадськості, членів Національного олімпійського комітету, Міністерства молоді і спорту.