Владислав Лавський – бронзовий призер чемпіонату світу U18

300
Ранкова програма передостаннього дня чемпіонату світу U18 з легкої атлетики була насичена фіналами. Один з них, стрибки у висоту серед чоловіків, став для України «бронзовим».

Владислав Лавський приїхав у Найробі з особистим рекордом 2,06 м. Упродовж змагань зі стрибків у висоту він двічі поліпшив цей результат – спочатку з першої спроби подолав 2,07, а потім, знову з першої, 2,11 м. Саме цей результат забезпечив українцеві бронзову медаль.

Чемпіоном світу U18зі стрибків у висоту з найкращим результатом юнацького сезону у світі став Брейтон Пул з ПАР (2,24 м). Він також намагався повторити рекорд чемпіонатів, проте 2,27 йому поки що не підкорилися. А срібну медаль виграв німець Чіма Іхенету (2,14 м).

А перших медалістів 15 липня визначили зі спортивної ходьби на 10000 метрів. Чемпіоном світу серед юнаків став китаєць Яо Чжан і з часом 41.12,01 хв очолив світовий топ-лист сезону у своїй віковій категорії. Українець Юрій Замрига фінішував 26-м (50.23,48 хв).

У першому колі змішаної естафети 4х400 метрів українці вирішили на першому і третьому етапі поставити дівчат (Мар’яну Шостак і Тетяну Безшийко), а на другий і четвертий – юнаків (Ярослава Голуба і Ярослава Демченка відповідно). Така тактика принесла результат: наша команда здобула в забігу просто блискучу перемогу (3.27,34 хв) і з підсумковим четвертим результатом кваліфікувалася до фіналу.

Зранку також відбулися змагання зі стрибків у довжину серед семиборок. Дар’я Діханова настрибала 5,61 м, а Тетяна Білик – 5,27 м. Перед заключними двома видами, метанням списа і бігом на 800 метрів, Білик йде десятою (3807 очок), а Діханова посідає 11-те місце (3768). Лідирує іспанка Марія Вісенте (4465 очок).

У ранковій програмі чемпіонату світу U18 15 липня також відбулася кваліфікація з метання списа. Участь у ній брала українка Маріанна Савджи. На жаль, пройти далі нашій спортсменці не вдалося (42,64 м).
Попередня статтяБидгощ-2017: розклад виступів українців і трансляції третього дня чемпіонату Європи U23