Бронзова крапка українців на чемпіонаті світу U18

306
Ілля Кравченко у заключний день чемпіонату світу U18, який проходив у Найробі, приніс збірній України п’яту медаль на турнірі. Цього разу – бронзову.

 
У секторі для стрибків з жердиною цього дня відбувалося щось неймовірне. Атлети один за одним не справлялися зі стартовими 4,55 м. У результаті, відразу чотири атлети, особисті рекорди яких були вищі, ніж у Кравченка, завершили змагання взагалі без результату.
 
Ілля ж, чиє найкраще досягнення у кар’єрі було найнижчим серед учасників, 4,55 м подолав з першої спроби. Після цього, також з першої, повторив особистий рекорд 4,70 м і виграв бронзову медаль. Кравченко виконав три спроби на висоті нового особистого рекорду – 4,85 м, – але на ній планка йому поки що не підкорилася. Переміг француз Маттіас Орбан (5,00 м).
 
А завершився чемпіонат змішаною естафетою 4х400 метрів. Склад української команди у порівнянні з першим колом не змінився – Мар’яна Шостак, Ярослав Голуб, Тетяна Безшийко і Ярослав Демченко. Саме ця четвірка у фіналі фінішувала п’ятою (3.28,14 хв). А перемогла команда Бразилії (3.21,71 хв).
 
На заключному чемпіонаті світу U18 (принаймні наразі рішення ІААФ щодо того, щоб припинити проведення цього турніру, саме таке) збірна України посіла дев’яте місце з п’ятьма медалями (двома золотими Михайла Кохана і Ярослави Магучіх, срібною Олексія Кириліна і двома бронзовими Владислава Лавського і Іллі Кравченка). А виграли медальний залік атлети з ПАР (11 = 5 + 3 + 3).
 
Збірна України U18 повертається 18 липня, о 19:50, рейсом зі Стамбула. Запрошуємо всіх в аеропорт «Бориспіль» (термінал D) зустріти наших чемпіонів і призерів!
Фото ©Getty Images for IAAF
Попередня статтяРозклад виступів українців і трансляції заключного дня чемпіонату світу U18
Наступна статтяЧотири медалі українців на завершення чемпіонату Європи U23