Розклад виступів українців і трансляції першого дня чемпіонату Європи U20

2
20 липня у Гроссето починається чемпіонат Європи U20. До вашої уваги розклад виступів українських легкоатлетів у перший день змагань.

 
Трансляції на телеканалах і у плеєрі Eurosport і Eurosport 2, а також на офіційному сайті ЕА.
Час
Дисципліна
Стадія змагань
Формула виходу до наступного кола
Українці
11:10
100 м з/б, юніорки
Семиборство (забіг 1)
 
Ірина Рофе-Бекетова
11:17
100 м з/б, юніорки
Семиборство (забіг 2)
 
Аліна Шух
11:30
Метання молота (6 кг), юніори
Кваліфікація (група В)
 
Гліб Піскунов, Михайло Гаврилюк
12:20
Стрибки у висоту, юніорки
Семиборство (група А)
 
Аліна Шух, Ірина Рофе-Бекетова
12:50
Штовхання ядра (6 кг), юніори
Кваліфікація (група А)
19,20 м або 12 найкращих за результатом
Іван Карюк
12:50
Штовхання ядра (6 кг), юніори
Кваліфікація (група В)
19,20 м або 12 найкращих за результатом
Олександр Шилівський
12:50
400 м, юніорки
Перше коло (забіг 1)
3 перші з кожного забігу + 4 за часом
Джойс Коба
13:02
400 м, юніорки
Перше коло (забіг 3)
3 перші з кожного забігу + 4 за часом
Анастасія Бризгіна
13:08
400 м, юніорки
Перше коло (забіг 4)
3 перші з кожного забігу + 4 за часом
Іванна Аврамчук
12:55
Метання списа, юніорки
Кваліфікація (група А)
53,00 м або 12 найкращих за результатом
Олександра Зарицька
16:20
Метання списа, юніори
Кваліфікація (група А)
72,00 м або 12 найкращих за результатом
Захар Міщенко
16:40
Стрибки у висоту, юніори
Кваліфікація (група А)
2,17 м або 12 найкращих за результатом
Дмитро Нікітін
16:40
Стрибки у висоту, юніори
Кваліфікація (група В)
2,17 м або 12 найкращих за результатом
Дмитро Кравець
17:30
Штовхання ядра, юніорки
Семиборство (група А)
 
Аліна Шух, Ірина Рофе-Бекетова
17:35
Метання списа, юніори
Кваліфікація (група В)
72,00 м або 12 найкращих за результатом
Павло Палій
18:30
Потрійний стрибок, юніорки
Кваліфікація (група В)
12,90 м або 12 найкращих за результатом
Олександра Левченко
19:15
Стрибки з жердиною, юніорки
Кваліфікація
4,15 м або 12 найкращих за результатом
Юлія Максименко
19:45
1500 м, юніори
Перше коло (забіг 2)
5 перших з кожного забігу + 5 за часом
Антон Грабовський
20:12
200 м, юніорки
Семиборство (забіг 3)
 
Ірина Рофе-Бекетова
20:18
200 м, юніорки
Семиборство (забіг 3)
 
Аліна Шух
20:20
Метання диска, юніорки
Кваліфікація (група В)
52,00 м або 12 найкращих за результатом
Юлія Байрак