Золота естафета і найуспішніший виступ збірної в історії чемпіонатів Європи U20

172
Жіноча українська естафетна команда 4х400 метрів у складі Іванни Аврамчук, Джойс Коби, Ірини Марчак і Анастасії Бризгіної виграла чемпіонат Європи U20 з легкої атлетики.

 
Дівчата вийшли до фіналу з найкращим результатом серед усіх команд-учасниць. А у вирішальному колі змагань не просто виграли золото, а ще й становили юніорський рекорд України і показали найкращий результат світового топ-листа сезону серед юніорок. Українки стали чемпіонками Європи U20 з часом 3.32,82 хв. Попередній рекорд (3.33,95 хв) був показаний 24 липня 2016 року у Бидгощі Яною Качур, Анастасією Бризгіною, Дарією Ставничою і Джойс Кобою.
 
Владислав Малихін почав змагання зі стрибків з жердиною з висоти 5,25 м, але всі три спроби на ній, на жаль, були невдалими. Переміг з рекордом чемпіонатів Європи U20 швед Арманд Дуплантіс – 5,65 м.
 
Збірна України у медальному заліку посіла третє місце. Вище наша команда за всю історію проведення чемпіонатів Європи U20 ще не піднімалася. Таку ж позицію українці займали у 2009 році, але тоді було п’ять медалей. Зараз же наші атлети виграли шість нагород – чотири золоті і по одній срібній і бронзовій.
 
Читайте також: