Ольга Саладуха – кандидат до Комісії атлетів ІААФ

67
Призер Олімпійських ігор, чемпіонка світу і багаторазова чемпіонка Європи з потрійного стрибка Ольга Саладуха ввійшла до списку 15 претендентів до Комісії атлетів ІААФ. Голосування відбудеться з 1 по 12 серпня у Лондоні серед атлетів, які беруть участь у чемпіонаті світу.

 
Імена шести новообраних членів Комісії атлетів ІААФ оголосять до завершення чемпіонату світу, а свою роботу у складі Комісії вони почнуть з 1 січня 2018 року. Загалом до складу КА ІААФ входять 19 атлетів.
 
Крім Саладухи до списку кандидатів також увійшли: Кім Коллінз (Сент-Кітс і Невіс), Анхель Давід Родрігес (Іспанія), Хабіба Грібі (Туніс), Інакі Гомес (Канада), Перікліс Яковакіс (Греція), Адам Кщот (Польща), Їпсі Морено (Куба), Марко Паоло Фортес (Португалія), Рожле Презель (Словенія), Томас Рьолер (Німеччина), Івана Шпановіч (Сербія), Беніта Вілліс (Австралія), Ван Ю (Китай) і Дьорді Живоцкі-Фаркаш (Угорщина).
 
Більше про програми кандидатів, а також процедуру виборів і правила голосування ви можете прочитати на сайті виборів до Комісії атлетів ІААФ.
 
Зазначимо також, що кандидатуру Ольги Саладухи запропонувала Комісія атлетів ФЛАУ, після чого її схвалив Виконком ФЛАУ.