Вікторія Ткачук: «Зазвичай шостий бар’єр навіть не відчуваю, а тут збилася на ньому»

292
Вікторія Ткачук добре почала свій забіг на 400 метрів з бар’єрами на чемпіонаті світу, проте вийти до півфіналу їй все ж не вдалося. Помилка на шостому бар’єрі – і 57,05 с на фініші.

 
– Незвично для себе збилася на шостому бар’єрі. Я навіть не зрозуміла, що сталося. Зазвичай я його навіть не відчуваю, а з сьомого бар’єру починається мій біг. А тут… Будемо з тренером розбирати. Дуже сподобалося, як подолала перші п’ять бар’єрів, навіть не затратила стільки сил, скільки могла б. Сподівалася на хороший результат, адже підійшла до чемпіонату світу у хорошій формі, і секунди показувала досить високі, яких би вистачило для півфіналу, а там би вже боролася далі за результат.
 
Але по ходу сезону секунди були якраз не дуже хороші, і ви буквально в останній момент зстрибнули у цей «потяг»?
 
Сезон у мене почався досить рано, з Універсіади у травні. Але не могла показувати високий час, оскільки мене з грудня турбує досить серйозна травма, проблеми з сідничним нервом. Інколи вона дає про себе знати досить сильно, інколи дає змогу тренуватися. Намагатимуся якомога швидше її лікувати.
 
Ми з тренером старалися зробити все, що могли, оскільки цей чемпіонат був потрібний і для мого досвіду, і для того, щоб позмагатися з найкращими бар’єристками світу. І так як я вже вийшла з молодіжного віку, досвіду набралася з головою, цих відмазок уже в мене не буде. Тому, сподіваюсь, наступного року повернуся з хорошим результатом, який дозволить боротися за першу трійку на чемпіонаті Європи.
 
Ви говорили, що були готові показувати хороший час. Тобто попри травму вдалося підготуватися до чемпіонату світу?
 
Останні тижні два за допомогою знеболювальних і протизапальних препаратів намагалися виконати необхідний об’єм роботи і якраз виходили на потрібні секунди, але цей шостий бар’єр… Я дуже засмутилася. Останній місяць все йшло досить непогано, і розраховувала на значно вищий результат.