Українки – про естафетний біг 4х400 метрів на чемпіонаті світу-2017 (ВІДЕО)

748
Українська естафетна команда 4х400 метрів у складі Катерини Климюк, Ольги Бібік, Тетяни Мельник і Анастасії Бризгіної показала час 3.31,84 хв, чого не вистачило для виходу у фінал чемпіонату світу-2017 з легкої атлетики.

 
На другому етапі на відмітці 250 метрів не встигла Ольга Бібік обійти суперниць з Багам і ПАР, як багамка впала і збила з ніг південноафриканку. Ольга відчула, як їй зачепили ноги, але зуміла втриматися і продовжити біг. У результаті, багамки не змогли фінішувати. Південноафриканки дистанцію завершили останніми і подали апеляцію щодо того, щоб їх допустили у півфінал. Однак після розгляду було прийняте рішення її відхилити. Зазначимо також, що збірні Нідерландів і Індії були дискваліфіковані.
 
Катерина Климюк: «Я вдруге біжу перший етап. Минулого разу мені сказали, що я почала повільно, а це саме той етап, який має завести всіх. Тому цього разу метою було почати швидко і виправлятися. По відчуттям, почала непогано, трималася сильної польки. За планом, сил мало вистачити до кінця дистанції. Їх ніби й вистачило, але можна було й краще. Головне, що пробігли без втрат, дві команди впали. Добре, що нас не зачепило».
 
Ольга Бібік: «Мені здалося, я дещо швидко почала. А коли побачила, що Таня стоїть останньою, а не передостанньою на прийомі, довелося зайти на широкий радіус, піймала вітер і заключні сто метрів взагалі далися дуже складно. Складно без Ольги Земляк, вона б нам допомогла звісно. Рік видався і для мене, і для багатьох дівчат дуже важким, адже він післяолімпійський. Були і травми, й інші неприємності. Думаю, наступний рік почнемо вже краще і покажемо кращі результати на чемпіонаті Європи».
 
Тетяна Мельник: «Мені сказали ставати останньою на передачі. Наскільки зрозуміла, суддям неправильно передали, якою біжить Оля. Зробити вже нічого не можна було. Єдине, що спробувала, максимально близько підійти до суперниць і хоч б на метр, але бути ближчою».
 
Анастасія Бризгіна: «Дуже хотіла наздогнати суперниць, бачила італійок попереду. Почала відразу швидко, але відрив уже був дуже великий. Я не кидала, боролася до кінця, але щоб скоротити відставання або обігнати когось, не вистачило швидкості. Як сказали дівчата, не вистачало й Ольги Земляк для підтримки ритму, щоб не було таких перепадів. Прикро, але сьогодні суперниці були сильнішими, ніж ми. Будемо працювати».

 

Попередня статтяЄлизавета Бризгіна: «Дівчата класні і дуже швидко вчаться» (ВІДЕО)
Наступна статтяУ вечірній програмі передостаннього дня чемпіонату світу виступить двоє українців