Перемога Анни Плотіциної і призове місце Юлії Левченко

345
Цього вік-енду українські легкоатлети порадували успішними виступами не лише на Універсіаді у Тайбеї, а і на кількох інших міжнародних турнірах.

Напередодні у фінському місті Лаппеенранта відбулися міжнародні легкоатлетичні змагання. Перемогою і призовим місцем для України завершився фінал з бігу на 100 метрів з бар’єрами серед жінок.

Анна Плотіцина перемогла з результатом 13,27 с, а Ганна Чубковцова фінішувала третьою (13,97 ).

***

Юлія Левченко виступала на змаганнях в Ебершадті. У Німеччині наша спортсменка стрибнула у висоту на 1,91 м і посіла третє місце. Перемогла німкеня Марі-Лоуренс Юнгфляйш (2,00 м). У змаганнях чоловіків переміг і повторив найкращий результат сезону у світі Мутаз Есса Баршим з Катару (2,40 м).

***

Марія Шаталова у Берліні фінішувала 11-ю з бігу на 3000 метрів з перешкодами (9.45,19 хв). Перемогла кенійка Нора Джеруто Тануі (9.03,70 хв).

Фото (с)Павло Маменко
Попередня статтяЖіноча естафетна команда 4х400 метрів виступить у фіналі Універсіади-2017
Наступна статтяУточнено. Дві медалі українок у заключний легкоатлетичний день Універсіади-2017