Донеччина провела відбір на чемпіонат України з кросу

267
7-8 жовтня у Слов’янську відбувся чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного кросу, присвячений пам’яті ЗТУ М.Ковальова.
 
Змагання проходили на базі державного підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов’янський курорт», з метою формування складу збірної команди області на чемпіонат України з кросу. Участь у них взяли команди Бахмута, Дружківки, Маріуполя, Мирнограду, Слов’янська та Слов’янського району.
 
Серед загальних результатів відзначимо наступні. Дистанцію 1 км серед дівчат до 16 років з часом 3:06 виграла Ольга Дибка з Бахмута, другою стала Ірина Карцева з Дружківки (3:25), 3 місце посіла бахмутчанка — Марія Слюсар (3:28). У бігу на 2 км серед дівчат до 18 років перемогла Поліна Слищенко зі Слов’янська (6:47), друге місце у Поліни Батіщевої з Бахмута (6:58), третє у Яни Кенік з Мирнограда (7:12). У юнаків до 18 років чемпіоном з 3-кілометрового кросу став Станіслав Кононенко з Бахмута (9:40), а Тетяна Гаценко зі Слов’янська виграла забіг на 4км серед молоді (15:48).
 
Трійку призерів у командному заліку склали Бахмут, Мирноград та Маріуполь.