Марина Філатова – президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області

543
27 жовтня у Дніпрі за ініціативи президента Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області відбулася позачергова Конференція ФЛАДнО.
 
Основним пунктом порядку денного були вибори нового керівництва Федерації, оскільки Володимир Арутюнов та віце-президент ФЛАДнО Ілля Баклінов подали заяви про відставку. Присутні понад 70 делегатів (право голосу мали 32), які представляли всі райони Дніпропетровщини, подякували колишньому керівництву за плідну роботу, проведену під час перебування на своїх посадах. За підсумками трирічної роботи Володимира Арутюнова було нагороджено почесною грамотою Національного олімпійського комітету України за розвиток олімпійського руху та популяризацію спорту.
 
Новим президентом Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області таємним голосуванням було обрано президента ФЛА м. Дніпро Марину Філатову. У її програмі, зокрема, – просування у регіоні програми «Дитяча легка атлетика ІААФ», приділяти більше уваги регіонам, внесення принципових змін до календаря обласних змагань, підтримка ініціатив місцевих організацій. В найближчих планах пані Марини – поїздки в усі райони області, знайомство зі станом легкоатлетичної бази. Згідно з програмою нового керівництва ФЛАДнО, в 2018 році в 10 школах в різних районах мають з’явитися стадіони з легкоатлетичними доріжками, а також прикладання зусиль для відродження в області легкоатлетичних традицій.
 
Також під час Конференції були прийняті зміни до Статуту ФЛАДнО. Згідно з ними, зокрема, залишається лише одна посада віце-президента Федерації. Її обійматиме Олександр Охріменко. Генеральним секретарем призначено Ніну Проскуру, головним тренером – Василя Ярощука.
 
Вітаємо нове керівництво Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області з обранням та бажаємо успіхів та плідної роботи!