Ірландсько-іспанські успіхи українців

272
Марафон у Дубліні завершився феєричним виступом українців.

У змаганнях жінок переможницею, як і два роки тому, стала Наталія Легонькова. При цьому українка встановила особистий рекорд, уперше в кар’єрі вибігши з 2:30 год – 2:28.58. До цього її найкращим результатом були 2:30.40 год, показані 14 лютого 2016 року у Санта-Моніці (США).

Третьою у Дубліні фінішувала Вікторія Хапіліна (2:35.55 год).

Серед чоловіків другим став учасник чемпіонату світу у Лондоні Юрій Русюк. Як і Легонькова, він також встановив особистий рекорд (2:15.56 год). До цього його найкращим результатом були 2:16.16 год, показані на цьому ж марафоні у Дубліні рік тому.

***

У грудні Шаморин прийматиме чемпіонат Європи з кросу. Жіночу команду України очолить чемпіонка країни Вікторія Калюжна. А на шляху до цього турніру вона взяла участь у жіночому півмарафоні II EDP Medio Maratón у Мадриді.

Калюжна дебютувала на півмарафонській дистанції з результатом 1:13.01 год, який забезпечив їй друге місце. Перемогла Каутар Буле з Марокко (1:12.46).