Богдан Бондаренко зустрівся з юними вихованцями ХДВУФК

251
Тренування, збори, змагання, лікування і лише лічені вільні дні – такий графік бронзового призера Олімпійських ігор, чемпіона світу і Європи зі стрибків у висоту Богдана Бондаренко. 2 листопада, в один з таких вільних днів у рідному Харкові, Богдан разом зі своїм татом і тренером Віктором Васильовичем завітали до Харківського державного вищого училища фізичної культури №1.

 
Вихованці училища мали нагоду послухати про спортивну кар’єру Богдана Бондаренка, переглянули відеоролик його участі у різноманітних змаганнях і отримали нагоду поспілкуватися зі спортсменом особисто, поставивши йому питання, які їх цікавили.
 
З собою атлет приніс нагороди, тож  всі присутні могли на власні очі побачити і медалі Олімпійських ігор та чемпіонатів світу і Європи, і трофей «Діамантової ліги». Не обійшлося і без планки, встановленої на висоті рекордів Європи, України й особистого рекорду Богдана 2,42 м. Кожний охочий міг підійти і краще зрозуміти, наскільки, здавалось би, нереальною є ця висота.
 
 
Приємним бонусом стала вікторина, в якій взяли участь вихованці училища і отримали оригінальні призи від Богдана Бондаренка.
 
На завершення зустрічі майбутні чемпіони взяли автограф і зробили фото з гостями заходу, а Богдан вручив училищу подарунок – свої шипівки. «В них я злітав майже на ту висоту, на якій зараз встановлена планка, – 2,42 м. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, відчути емоції, коли ви, стоячи на найвищій сходинці п’єдесталу, чуєте гімн вашої країни. І щоб ви завжди отримували задоволення від кожної миті тренування», – звернувся до юних спортсменів Богдан.
Фото (с)Сергій Козир для Харківського державного вищого училища фізичної культури №1