Українка фінішувала третьою на півмарафоні у Франції

269
Українка Дар’я Михайлова фінішувала третьою на півмарафоні Saint-Pol-Morlaix, який 5 листопада відбувався у Франції.

 
Михайлова подолала дистанцію за 1:13.38 год. Ще одна українка, Наталія Батрак, фінішувала шостою (1:16.15 год). А перемогла ефіопка Чалту Негаса (1:13.19). Зазначимо, що обидві українки встановили особисті рекорди.
 
«Зі старту вирішила задати високий темп, щоб не довелося все вирішувати на фініші. Відчула, що за спиною організувалася група переслідувачів, і тут все почалося… У кенійки і ефіопки, певно, були якісь особисті рахунки, вони всю дорогу то пришвидшувались, то, навпаки, пригальмовували. Більше того, ефіопка постійно кликала мене з собою, хотіла разом втекти від кенійки. Десять з половиною кілометрів ми пробігли разом, а потім почалась гірка довжиною 4,5 кілометри, на ній вони вкотре смикнулися вперед і я відстала метрів на 30-40. Так і бігли далі.
 
На 15-му кілометрі почався спуск. Я згадала свою минулорічну десятку на цій трасі і почала додавати, наздогнала утікачок і намагалась втриматись. Швидкість була дуже високою, годинник одного разу навіть показав 2.59. Одна з кенійок відстала, нас лишилося троє. А за 3 кілометри до фінішу кенійка й ефіопка вкотре додали і відстала вже я. Це було супер цікаво і захоплююче! Давно у мене не було такої боротьби!» – розповіла Дар’я Михайлова в коментарі сайту «Жорстка атлетика».