Дебют Ольги Скрипак і «шосейний» листопад українців

523
Варто лиш закінчитися легкоатлетичному сезону на стадіоні, як погляди всіх уболівальників спрямовуються на біг по шосе і крос. В останньому менше ніж за місяць відбудеться чемпіонат Європи. А от на півмарафонських і марафонських дистанціях українці не втомлюються нас тішити вже зараз.

 
Ольга Скрипак дебютувала на марафонській дистанції. У Бейруті вона фінішувала четвертою з результатом 2:31.30 год.
 
«Думки про марафон з’явилися щойно я пробігла швидко 10 000 метрів. Прекрасно розуміла, що з моєю комплекцією та бігом у майбутньому прийду до марафону, але як швидко це станеться, ніхто не знав. Знадобилось п’ять років на “розкачку”, адже просто пробігти 42 кілометри у мене завдання не було. Я хотіла показувати конкурентний час на марафоні, тому вже не перший рік стабільно бігала напівмарафони і шосейні пробіги. Потрібно було звикати до нових умов, отримувати необхідний досвід. І щойно я звикла, щойно дозріла, ще й зважаючи на провальний цьогорічний літній сезон, треба було проявити себе, оскільки маю амбіції потрапляти в збірну команду на чемпіонат Європи-2018», – розповіла Ольга Скрипак у коментарі сайту «Жорстка атлетика».
 
Тижнем раніше Ольга Котовська була п’ятою на марафоні у Ханчжоу (2:30.20 год).
 
Нагадаємо, що цього місяця Дар’я Михайлова з особистим рекордом була третьою на півмарафоні у Франції. А у Гданську півмарафон і взагалі завершився тріумфом українців: у жінок перемогла Оксана Райта (1:16.37 год), а у чоловіків Микола Юхимчук (1:06.11) і Дмитро Дідоводюк (1:07.37) відсвяткували золотий дубль.
Фото (с)Андрій Баранов