Київські рішення Виконкому ФЛАУ

198
16 грудня у приміщенні офісу Федерації легкої атлетики України відбулося засідання Виконкому ФЛАУ. Інформуємо вас про рішення, прийняті під час зібрання.
 
Присутні заслухали звіт тренерського штабу збірної України за результатами виступу національної збірної України на чемпіонаті Європи з кросу, який відбувся 10 грудня у Словаччині. Виступ було визнано незадовільним. Під час тривалих обговорень члени Виконкому проаналізували причини, які могли призвести до нього. Виконком доручив тренерському штабу з урахуванням цих обговорень внести зміни до своєї роботи.
 
Державний тренер збірної України В’ячеслав Тиртишник та головні і старші тренери збірної України за напрямками доповіли членам Виконкому свої плани-прогнози щодо участі та досягнень у офіційних міжнародних змаганнях 2018 року. За результатами обговорень було доручено тренерському штабу на наступне засідання Виконкому подати доопрацьовані повні критерії успішності за напрямками.
 
Члени Виконкому ФЛАУ за поданням тренерської ради детально проаналізували склад штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики на 2018 рік, а також основний склад спортсменів, тренерів та інших фахівців, які здійснюватимуть підготовку у ДП Східний та Західний центри олімпійської підготовки. Склад штатної збірної України було затверджено з урахуванням зауважень. Склади Східного та Західного Центрів олімпійської підготовки було затверджено та доручено тренерському штабу та директорам ЦОПів звернутися до обласних спортуправлінь та ТФЛА щодо подання для участі в ЦОП додаткових кандидатів, які підпадають під відповідні критерії.
 
У зв’язку з включенням до програми чемпіонату Європи з легкої атлетики-2018 (Берлін, Німеччина) змагань зі спортивної ходьби на 50 км серед жінок, Виконком ФЛАУ ухвалив наступні критерії та умови відбору до складу збірної України у ходьбі на 50 км (жінки): переможниця чемпіонату України зі спортивної ходьби (14-15 жовтня 2017, Івано-Франківськ), а також дві найкращі спортсменки за рейтингом ЄА в період з 15.10.2017 по 06.05.2018.
 
За поданням ТФЛА Запорізької, Львівської та Одеської областей внесено наступні зміни до календаря ФЛАУ на 2018 рік:
  • Zaporizhstal Half Marathon відбудеться у м. Запоріжжя 27-28 жовтня
  • 3rd Grand Prix Lviv Half Marathon відбудеться у м. Львів 9-10 червня
  • 3rd ArcelorMittal Odessa Half Marathon відбудеться у м. Одеса 25-26 серпня
  • Львівський марафон, запланований на 06.05.2018 – скасувати
 
Виконком ФЛАУ затвердив наступний склад офіційної делегації для участі у засіданні Ради Балканської асоціації легкої атлетики, яке відбудеться 17 лютого у Туреччині: Ігор Гоцул (президент ФЛАУ), Михайло Медведь (генеральний секретар ФЛАУ), В’ячеслав Тиртишник (державний тренер України).
 
 
Наступне засідання Виконкому ФЛАУ відбудеться 2 лютого 2018 року у Києві.