Зіркові стрибки й українські перемоги у Мінську

336
Яскраве легкоатлетичне шоу зі стрибків у висоту цього року у Мінську проводилося вже втретє. Проте лише з 2017-го воно отримало міжнародний статус. І організатори вирішили відразу зробити його по-справжньому зірковим. Серед учасників змагань, які проводили у торгівельному центрі на очах сотень його відвідувачів, були чемпіонка світу Марія Ласіцкене, чемпіонка світу серед юніорок Ярослава Магучіх і багато інших переможців і призерів міжнародних змагань. У цій досить сильній компанії українці були серед найкращих. А тріумф наших спортсменів на власні очі бачив олімпійський чемпіон Сеула Геннадій Авдєєнко.

 
Основними суперниками українця Віктора Лонського були три білоруси – бронзовий призер чемпіонату Європи у приміщенні зі стрибків у висоту Павел Селіверстов, чемпіон Європи серед молоді Дмітрій Набоков (тоді Лонський став виграв бронзову медаль) і чемпіон Європи серед юніорів Максим Недосеков. Цього разу перемога залишилася за українцем. Більше того, Віктор встановив особистий рекорд у приміщенні. Він з третьої спроби подолав 2,28 м і тим самим зрівняв свої літні і зимові показники. Селіверстов з результатом 2,24 другий, а Недосеков посів третю сходинку (2,22 м).
 
«Дуже радий новому особистому рекорду. Знав, що можу підкорити цю висоту: на тренуваннях долав хороші висоти, але не говоритиму, які саме, оскільки забобонний, – сказав Віктор Лонський після закінчення змагань. – Допомогла підтримка глядачів. Суперники усі сильні і знайомі мені. Приємно було зустрітися знову і пострибати на такому прекрасному Різдвяному турнірі».
 
Сильною була і компанія у жінок. Крім вище згаданих Ласіцкене і ще юної Магучіх до Мінська приїхала українка Катерина Табашник. Минулого року вона повернулася у сектор після складної травми і завершила сезон з результатом рівня МСМК України – 1,95 м.
 
У Білорусі Табашник встановила ще один особистий рекорд – цього разу у приміщенні. Катерина подолала 1,92 м і стала другою. Вище стрибнула лише Ласіцкене (2,00 м). Магучіх була четвертою (1,84 м).
 
«Результатом задоволена. Змагання проведені на найвищому рівні, організатори повністю вгадали з покриттям, – каже Катерина Табашник. – Я вперше брала участь у такому турнірі в зимовому сезоні. Планувала стрибнути 1,90 метрів, а вийшло 1,92 і могла ще й 1,94 подолати. Сьогодні все склалося, я перевершила свої очікування!»
За матеріалами bfla.eu
Фото (с)bfla.eu
Попередня статтяЧотири рекорди Кубку Львова-2017
Наступна статтяАліна Цвілій та Андрій Ковенко виграли змагання Голубничого