Юніорський світовий рекорд у приміщенні Дуплантіса і перемога Європи на Great Edinburgh XCountry

294
У Неваді, у місті Ріно, швед Арманд Дуплантіс з другої спроби подолав 5,83 м, які стали новим юніорським світовим рекордом зі стрибків з жердиною у приміщенні і забезпечили йому перемогу. 

 
Попередній рекорд, 5,75 метрів, також належав Дуплантісу і був встановлений ним у лютому 2017 року. Нагадаємо також, що йому належить стрибок і на 5,82 м минулого року у березні, проте його як офіційний рекорд ратифіковано не було.
 
Серед жінок змагання з найкращим результатом сезону у світі (4,90 м) виграла американка Сенді Морріс.
 
***
 
Участь у змаганнях у Лексінгтоні взяли олімпійський чемпіон Омар МакЛеод з Ямайки і рекордсменка світу американка Кендра Гаррісон. Обоє змагалися з бігу на 60 метрів з бар’єрами і перемогли. Час МакЛеода 7,53 с, Гаррісон – 7,82 с.
 
 
***
 
Збірна Європи перемогла на традиційних міжнародних змаганнях з кросу Great Edinburgh XCountry. Склад збірної формувався за результатами чемпіонату Європи з кросу.
 
В індивідуальних змаганнях найшвидшими були американець Леонард Корір (8 км за 24.32 хв) і Ясемін Чан з Туреччини (6 км за 20.58 хв). Серед юніорів перемогли норвежець Сімон Галле Гауген (6 км, 19.13 хв) і американка Келсі Чмайл (4 км, 14.10 хв).
Фото (c)Victah Sailer