Розподіл бюджетного фінансування на підготовку легкоатлетів на 2018 рік

331
Як ми вже повідомляли, Виконком ФЛАУ затвердив оновлений принцип нарахування рейтингових очок за результатами виступів спортсменів у 2017 році, представлений державним тренером В’ячеславом Тиртишником.
 
Згідно з цим рейтингом, за результатами виступів українських легкоатлетів на офіційних змаганнях 2017 року, буде розподілятися бюджетне фінансування підготовки атлетів у 2018 році. Бали нараховуються на системою, з якою можна ознайомитися за ЦИМ посиланням. При визначенні загальної суми очок враховуються 3 найкращі результати протягом сезону (один з яких обов’язково показаний на офіційних міжнародних змаганнях в складі збірної команди). Якщо спортсмен приймав участь лише в національних змаганнях – при визначенні загальної суми очок враховуються лише 2 найкращі результати.
 
З розрахунками розподілу бюджетних коштів (в очковому еквіваленті) між членами штатної збірної команди України з легкої атлетики можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
Якщо ви виявили в таблиці якісь неточності, прохання звертатися з цього приводу до своїх головних тренерів по видам. Після ретельної перевірки буде опубліковано таблицю розподілу коштів вже з конкретними сумами для кожного атлета.
Попередня статтяНа Донеччині відзначили найкращих атлетів та тренерів 2017 року
Наступна статтяНові імена: Артем Коноваленко