Левченко і Табашник розділили друге місце у Карлсруе

279
Найпрестижніша серія комерційних легкоатлетичних турнірів у приміщенні IAAF World Indoor Tour 2018 почалася зі змагань у Карлсруе. 11 дисциплін, чотири найкращі результати сезону і, звісно, три талановиті українки – і все це вже на першому старті серії.

 
У секторі для стрибків у висоту виступали відразу дві українки – Юлія Левченко і Катерина Табашник. Спортсменки всі змагання пройшли нога в ногу і завершили їх на другому місці з результатом 1,92 м. Для Табашник це стало повторенням її особистого рекорду у приміщенні. Вище стрибнула лише болгарка Мірела Демірева (1,95 м).
 
Минулого року Анастасія Бризгіна у віці юніорки встигла стати і призером дорослого чемпіонату Європи у приміщенні, і виступити на чемпіонаті світу. Цьогоріч у зимовому сезоні вона вже стала учасницею IAAF World Indoor Tour. Більше того, Бризгіна-молодша у Карлсруе встановила особистий рекорд у приміщенні з бігу на 400 метрів, подолавши дистанцію за 53,42 с. Вона була третьою у своєму забігу і сьомою за підсумками двох. Перемогла швейцарка Леа Шпрунгер (52,03 с).
 
***
 
Ефіопка Гензебе Дібаба виграла дистанцію 1500 метрів не лише з найкращим результатом сезону у світі, а й з другим часом за всю історію – 3.57,45 хв. Швидше бігла сама ж Дібаба чотири роки тому і теж у Карлсруе (3.55,17 хв).
 
У секторі для стрибків з жердиною серед чоловіків зібрався по-справжньому зірковий склад: олімпійський чемпіон Тіаго Браз да Сілва з Бразилії, рекордсмен світу у приміщенні француз Рено Лавіллені, чемпіони світу німець Рафаель Гольцдеппе, канадієць Шон Барбер і поляк Павел Войцеховскі. Гольцдеппе порадував уболівальників, вигравши турнір у своїй країні і очоливши світовий топ-лист сезону (5,88 м). Лавіллені (5,83 м) і Войцеховскі (5,70 м) посіли друге і третє місця відповідно. Да Сілва не справився зі стартовою висотою, а Барбер з результатом 5,45 був сьомим.
 
З найкращими результатами сезону у світі також завершилися змагання з бігу на 3000 метрів серед чоловіків і стрибків у довжину серед жінок. Ефіоп Хагос Гебрівет подолав дистанцію за 7.37,91 хв, а німкеня Малаіка Міхамбо на два сантиметри випередила свою співвітчизницю Состене Могуенару-Тарум (6,72 м і 6,70 м відповідно). Сербка Івана Шпановіч у Карлсруе була третьою (6,61 м).
 
Фото ©Jiro Mochizuki for the IAAF
Попередня статтяНовий особистий рекорд Сергія Смелика
Наступна статтяАнна Плотіцина виграла змагання у Мондвіллі