Юніорський відбір на дві матчеві зустрічі

415
6-7 лютого у Сумах відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. За підсумками змагань були відібрані кандидати на участь в двох міжнародних матчевих зустрічах -24-25 лютого у Мінську Білорусь-Азербайджан-Латвія-Естонія-Іспанія-Ізраїль-Туреччина-Україна-Литва, а також 13 травня Ізраїль – Україна – Румунія – Кіпр в Ізраїлі.
 
– Оскільки юніорських національних змагань найближчим часом більше не буде, ми зараз сформуємо і команду на Ізраїль, – розповідає старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. – Більшість видів відібрали зараз у Сумах, а представників метань – 16-18 лютого на Зимовому чемпіонаті України у Мукачево.
 
Що стосується сумського чемпіонату України серед юніорів, то більшість спортсменів виступили у свою силу. Єдине – частина атлетів захворіла, а дехто почав себе почувати зле вже під час змагань, і або знімався, або виступав не в дуже доброму стані. Це, звісно, відобразилося на результатах.
 
Порадували спринтери – непогані результати показали на 60-метрівці Вікторія Ратнікова з Одеської області (7,63) (на фото праворуч) та Василь Макух з Тернопільської області (6,88). Так само гарно проявили себе найкращі атлети за підсумками забігів на 200 та 400 метрів. Хотів би відзначити у стрибках з жердиною харків’янина Тараса Шевцова. Минулого року він був травмований, і зараз доволі впевнено розпочав сезон – 5.10.
 
Хотілося б більше від видів витривалості, але там в основному точилася тактична боротьба, все вирішувалося на фініші, і, певно, з цим були пов’язані не дуже високі результати. На деяких дистанціях вони були навіть нижчими, ніж у юнаків минулого тижня.
 
Давно у нас існує проблема з горизонтальними стрибками. Броварчанка Аліна Шух знову виграла стрибки у довжину. Хоча вона багатоборка, була на голову сильнішою за суперниць – 6.11. Непогано виглядав киянин Андрій Авраменко. Він змагається у довжині і потрійному, тут виступав у потрійному стрибку і доволі гарно себе проявив – 15.16.
 
Що стосується командного заліку, то його виграла Харківська область. Також до трійки призерів увійшли представники Дніпропетровщини та Київщини.
Попередня статтяТрансляції чемпіонату України-2018 у приміщенні
Наступна статтяВітаємо Івана Бєляєва з днем народження!