Голосування «Жінка України-2018» завершується: підтримайте Юлію Левченко!

302

 
Юлія Левченко – переможниця юнацьких Олімпійських ігор-2014 зі стрибків у висоту, учасниця Олімпійських ігор-2016 – у 2017 році провела свій поки що найуспішніший сезон. Вона почала його з бронзової медалі чемпіонату Європи у приміщенні, влітку виграла молодіжний чемпіонат Європи, після чого стала срібним призером вже дорослого чемпіонату світу, вчергове побивши молодіжний рекорд України – 2,01 м. За підсумками 2017 року Левченко стала переможницею у номінації «Зірка, яка сходить» у Європі за версією ЕА і ввійшла до трійки фіналісток у ній за версією ІААФ.
 
До списку фіналісток потрапили п’ять спортсменок, яких обрала експертна рада у складі Дениса Силантьєва, Станіслава Медведенка, Олени Говорової, Андрія П’ятова, Олени Петрової, Олега Верняєва й Олексія Пономаренка. Крім Левченко на перемогу претендують тенісистка Еліна Світоліна, фехтувальниця Ольга Харлан, біатлоністка Олена Підгрушна й дзюдоїстка Дар’я Білодід.
 
Основна ідея проекту – надихнути жінок України на активні зміни у своєму житті, а значить, і країни в цілому; показати найяскравіших і найактивніших представниць у різних сферах діяльності, які трансформують суспільство, створюють позитивний імідж країни, підтримують упевненість жіночої аудиторії у тому, що змінювати Україну на краще може кожна.
 
 
Переможниця у кожній категорії, включаючи «Спорт», буде визначена за сумою балів глядацького й експертного голосування і оголошена під час урочистої церемонії нагородження 15 березня.
Попередня статтяПередолімпійські збори в Японії та ASICS на Бірмінгем
Наступна статтяУкраїна лідирує після першого дня міжнародної матчевої зустрічі U20 у приміщенні