Визначився переможець Івано-Франківської міської ліги «Дитяча легка атлетика»

297
В Івано-Франківську відбулися фінальні змагання міської ліги за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ».
 
З 1 лютого по 13 березня у спортивних залах загальноосвітніх шкіл міста тривали захоплюючі командні змагання, організаторами яких виступили ФЛА Івано-Франківської області, міський центр «Спорт для всіх», Департамент освіти і науки та Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.
 
Учасниками п’яти етапів Івано-Франківської ліги були учнівські команди 5-х класів з 16 шкільних навчальних закладів міста. Юні школярі залюбки випробували свої здібності та вміння на цікавому легкоатлетичному обладнанні і продемонстрували набуті навички, а тренери селекціонери відібрали талановитих дітей та запросили в легкоатлетичні секції міських ДЮСШ .
 
У фінальній частині міської ліги, що відбувся на базі ЗШ №24, взяли участь десять команд, які змагалися в естафеті «Формула-1», метанні спису, багатоскоках у довжину, естафеті «Драбинка», а також естафеті з елементами бар’єрного бігу, стрибках «хрестик».
 
За підсумками фінальної частини змагань командну перемогу святкували учні ЗШ №1, друге місце здобула команда Української Гімназії №1, третій результат у команди ЗШ №19.
 
Усі команди нагороджені пам’ятними медалями з логотипом міської дитячої ліги з легкої атлетики, вимпелами ФЛАІФ, а команди призери отримали загальнокомандні кубки і грамоти ФЛАІФ.
 
Доречно зазначити, що команда переможець ЗШ №1 здобула право представляти місто в Західноукраїнській лізі за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ», перший етап якої відбудеться в Івано-Франківську 16 березня. Окрім господарів в ньому візьмуть участь команди з Ужгорода, Львова, Тернополя, Луцька та Хмельницького.
Попередня статтяКиїв відвідали керівники Департаменту з легкоатлетичної етики ІААФ
Наступна статтяЮлія Левченко та Ігор Гоцул – серед лауреатів конкурсу АСЖУ «Підсумки спортивного року-2017»