Михайло Медведь: «Восени на Херсонщині вже випробуємо нову легкоатлетичну базу»

236
Днями у Херсоні відбулася знакова для розвитку української легкої атлетики подія. Федерація легкої атлетики України, Міністерство молоді та спорту України, Херсонська облдержадміністрація та приватні інвестори підписали Меморандум про співробітництво щодо розвитку спортивної інфраструктури на Херсонщині. В рамках меморандуму заплановане будівництво сучасної спортивної бази європейського рівня на морському узбережжі області.
 
– Федерація легкої атлетики України продовжує активні пошуки партнерів з розвитку легкоатлетичної інфраструктури в країні, – розповів генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь. – Ми раді, що знаходяться бізнесмени, яких переймаються не лише зароблянням грошей, але й готові вкладати кошти в соціальні ініціативи, зокрема в будівництво спортивних об’єктів.
 
Завдяки підписаному у Херсоні Меморандуму на узбережжі Чорного моря, в Лазурному, піонерський табір «Прибережний» буде переобладнаний на велику спортивну базу для підготовки молодих та перспективних атлетів. Завдяки цьому ми отримаємо чудову можливість для якісної підготовки в осінньо-весінній період. Це те, чого нам зараз, після анексії Криму, дуже не вистачає. Нинішня зима, яка затягнулася, – яскравий цьому приклад. Спортсмени вже мають давно виходити тренуватися на відкрите повітря, а на вулиці досі лежить сніг.
 
 
«Прибережний» буде реконструйовано під легку атлетику, а також футбол, єдиноборства, інші види спорту. Юні атлети отримають змогу займатися спортом на найсучаснішому покритті та обладнанні. Зокрема, легкоатлетичну складову ми плануємо сертифікувати за усіма вимогами ІААФ. Там буде чотири доріжки по колу, шість – для стометрівки. Планується створити гарну систему відновлення – з басейнами, саунами, іншими складовими. Окрім цього – тренажерний зал, зал силової підготовки. Інвестор – голова правління «Механічного заводу» Андрій Путілов, дуже відповідально підійшов до наповнення та формування технічного завдання й оснащення території. Там зможуть займатися представники практично всіх видів легкої атлетики: спринтери, стаєри, стрибуни. Залишаються питання лише по довгим метанням, оскільки футбольне поле буде штучне, а побудувати окремо метальні сектори не дозволяє територія.
 
Повністю завершити реалізацію проекту – з усією інфраструктурою, корпусами – планується за п’ять років. Проте першу його чергу буде запущено в експлуатацію вже цього року. Спочатку, орієнтовно до липня, зроблять футбольне поле. Відразу після цього (так вимагає технологія) вкладуть легкоатлетичні доріжки. Одночасно з цим введуть в експлуатацію частину відреставрованих жилих корпусів, зали силової підготовки. Якщо все піде згідно з графіком, вже цієї осені ми зможемо випробувати нову легкоатлетичну базу.
Попередня статтяСклад збірної України з легкої атлетики для участі у Всесвітній Гімназіаді-2018
Наступна статтяСклад збірної України на командний чемпіонат світу-2018 зі спортивної ходьби