Євген Глива та Світлана Станко виграли Київський Євромарафон

305
Дві з половиною тисячі любителів бігу з двадцяти країн світу взяли участь в Євромарафоні, який 13 травня відбувся в центрі столиці під патронатом Представництва Європейського Союзу в Україні.
 
Традиційно стартували та фінішували учасники на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський», яка вже почала вбиратися в символіку фіналу футбольної Ліги чемпіонів, що відбудеться тут 26 травня.
 
Звісно, головна увага була прикута до професійних атлетів, які брали участь в змаганнях. Тут можна було побачити чемпіонів та призерів найпрестижніших міжнародних легкоатлетичних змагань. Дистанцію 42 кілометри 195 метрів з часом 2:30.20 виграв уславлений ультрамарафонець Євген Глива. У жінок тут було оновлено рекорд змагань – відтепер він належить Світлані Станко (2:58.08).
 
У півмарафоні не було рівних Івану Бабариці (1:12.56), який тиждень тому тріумфував на марафоні у німецькому Майнці, а наступної неділі планує змагатися на Дніпровському півмарафоні. У жінок на цій дистанції перемогу святкувала Тетяна Вілісова (1:23.22).
 
Загальний призовий фонд Євромарафону склав 303 000 грн. В рамках Благодійної Милі було зібрано кошти на допомогу маленьким пацієнтам відділення дитячої урогінекології ПАГу (Інститут педіатрії, акушерства та гінекології), що страждають на вроджену патологію спинної трубки. 
Попередня статтяДмитро Дем’янюк – третій на змаганнях у Франції
Наступна статтяВіктор Ястребов провів майстер-клас для учнів Київської міжнародної школи