Українець фінішував серед сорока найсильніших атлетів на чемпіонаті Європи з добового бігу

275
26-27 травня Тімішоара приймала чемпіонат Європи з добового бігу. На старт вийшли 100 чоловіків і 73 жінки.

Коли до завершення чемпіонату Європи лишалося близько 16 годин, у Тімішоарі почалася справжня злива. Проте навіть вона не зупинила по-справжньому витривалих атлетів. Пробігти всі 24 години, звісно, вдалося не всім. Та було й багато тих, хто зміг перевершити себе. Приємно, що серед них є українці.

Найбільше кілометрів за 24 години серед українців подолав Андрій Ткачук. 213,74 км забезпечили йому 35-е місце у підсумковому протоколі змагань серед чоловіків. Дебютант чемпіонатів Європи Дмитро Міхєєв був 42-м (204,32 км). Один з подвижників добового бігу в Україні Валерій Христенок у Румунії подолав 167,68 км і став 66-м. На дві сходинки нижче Володимир Васютін (165,28 км). Ігор Мудрик (143,42 км) і Олександр Головницький (121,02 км) фінішували 75-м і 84-м відповідно. У командному заліку українські атлети посіли 12-те місце (585,74 км).

У змаганнях серед жінок найкраще з українок виступила Олена Шевченко – 45-е місце і 176,23 км. Юлія Старосельська була 60-ю (142,11 км), найстарша учасниця, 69-річна Лариса Лабарткава стала 62-ю (131,17 км), Ірина Петренко – 68-ю (107,01 км), а Катерина Катюшева – 70-ю (44,20 км). У командному заліку українки 14-ті.

Чемпіонами Європи з добового бігу стали поляки Анджей Радзіковські (265,41 км) і Патриція Березновська (243,35 км). У командному заліку перемогли французи і польки.