Мінмолодьспорту впорядкувало організацію та проведення спортивних змагань та зборів

261
6-7 червня президент Федерації легкої атлетики України, перший заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Івано-Франківськ.
 
Під час зустрічі зі спортивним активом області він доповів громаді про наказ Мінмолодьспорту № 617 «Про затвердження Положення про порядок організації і проведення офіційних спортивних змагань і навчально-тренувальних зборів та порядом матеріального забезпечення їх учасників». Він регулює організацію проведення змагань на всіх рівнях, від місцевого до загальноукраїнського:
 
– Це насправді історичний документ, який Міністерство готувало майже вісім років, – розповів пан Гоцул. – Працювали із Міністерством фінансів та іншими органами, для того, щоб порядкувати всі правила і норми проведення змагань, які до цього часу були розрізненими. Документ спрощує підходи до проведення заходів і надає змогу колегам ефективніше працювати і реагувати на виклики часу. Він розширює можливості, дає відповіді на багато питань, які раніше треба було доводити юристам, зокрема щодо фінансування.
 
Також Ігор Гоцул розповів спортивним фахівцям про поточну діяльність Міністерства у сфері розвитку фізичної культури і спорту, співпрацю із регіонами у відновленні спортивної інфраструктури, а також відповів на запитання учасників.
Попередня статтяІвана Гешка переобрано головою Чернівецького обласного відділення НОК
Наступна статтяМар’ян Закальницький та Христина Юдкіна – найкращі легкоатлети травня в Україні!