Триває прийом заявок на вступ до активу Комісії з позастадіонних видів легкої атлетики ФЛАУ!

253
Триває прийом заявок на вступ до активу Комісії з позастадіонних видів легкої атлетики ФЛАУ. Увійти до нього можуть організатори змагань з бігу по шосе, трейлу, гірського бігу, кросу, ультрамарафону і добового бігу, а також керівники бігових клубів.

 
«Наразі ми прагнемо активізувати роботу Комісії з позастадіонних видів ФЛАУ. У зв’язку з цим, формуємо актив комісії, з якого згодом буде обиратися її персональний склад», – зазначила в.о.голови Комісії з позастадіонних видів легкої атлетики ФЛАУ Ірина Ліщинська.
 
Кандидат до активу Комісії з позастадіонних видів ФЛАУ, згідно з положенням, повинен відповідати одній з вимог:
  • бути керівником бігового клубу з кількістю постійних членів більше 30 людей;
  • бути організатором пробігів зі статусом національного чемпіонату або Кубка;
  • бути організатором пробігів з кількістю учасників понад 1000 людей;
  • бути організатором трьох і більше турнірів з кількістю учасників понад 100 людей.
 
Тож якщо ви відповідаєте вимогам, викладеним згідно з положенням комісії, і бажаєте ввійти до складу активу Комісії з позастадіонних видів ФЛАУ для того, щоб зробити свій внесок у розвиток бігового руху України, розробляти нормативну базу і втілювати стандарти, тоді заповнюйте і надсилайте анкети до 24 червня 2018 року. Керівникам бігових клубів потрібно надіслати свої заявки на електронну адресу races@flau.org.ua, вказавши у ній ПІБ, назву організації, посаду, телефон і електронну адресу. Організаторам змагань потрібно заповнити анкету у Google Form.
Попередня статтяТетяна Мельник: «На командному чемпіонаті України вже маю показати гарний час»
Наступна статтяІрина Климець виграла змагання у Греції