Ольга Саладуха – серед кандидатів до Комітету атлетів ЕА

314
Українка Ольга Саладуха ввійшла до списку кандидатів на вступ до Комітету атлетів ЕА. Кандидатура Ольги була обрана Комісією атлетів ФЛАУ і затверджена членами Виконкому ФЛАУ.

 
Вибори до Комітету атлетів ЕА відбуватимуться під час чемпіонату Європи у Берліні (з 7 по 11 серпня, у готелях команд). Шістьох членів комітету (трьох жінок і трьох чоловіків) оберуть атлети, які братимуть участь у чемпіонаті. Буклети зі списком і презентаціями кандидатів будуть роздані у Берліні.
 
Всього до списку ввійшли 17 кандидатів, про що ЕА повідомила ФЛАУ циркулярним листом. Крім Ольги Саладухи на місце у Комітеті атлетів ЕА претендуватимуть Елені Артимата (Кіпр), Марина Арзамасова (Білорусь), Анежка Драхотова (Чехія), Ханна Енгланд (Велика Британія), Емма Грін (Швеція), Лаума Гріва (Латвія), Андреа Іванішевіч (Хорватія), Івет Лалова-Колліо (Болгарія), Яніс Лейтіс (Латвія), Марчін Левандовскі (Польща), Александр Ліннік (Білорусь), Анхель Давід Родрігес Гарсія (Іспанія), Сільвія Саліс (Італія), Івана Шпановіч (Сербія), Дьорді Жівоцкі-Фаркаш (Угорщина) і Стіпе Жуніч (Хорватія).
Фото (с)Павло Маменко
Попередня статтяДанило Даниленко: «Завдання-мінімум на чемпіонат України – перемога з особистим рекордом»
Наступна статтяЗа день до старту чемпіонату Європи U18